הזדמנות גדולה לדירת 4 חדרים ענקית עם גינה בצור הדסה כ-200 אלף ₪ פחות בהשוואה למחיר שוק

דירת גן 4 חדרים 105 מטר + גינה כ-100 מטר + מרפסת חנייה ומחסן, רק 1,387,000 ₪

₪1387000

הדיל הסתיים

שווי שוק
₪1600000
חסכון
13%
רווח
₪213000
דמי הרשמה ₪0

זמן לסיום הדיל

סטטוס הדיל

הקבוצה גובשה בהצלחה

ניתן להירשם עד לסיום הדיל

המליצו לחברים!

היתרונות

  • הזדמנות במחיר שאסור לפספס
  • הפרויקט נמצא במיקום הטוב ביותר בצור הדסה בקו ראשון לנוף שמורת טבע סנסן, כיוון דרום.
  • רחוב שקט ללא מוצא המיועד לדיירי המתחם בלבד
  • מרחק הליכה של דקה לבתי ספר, גני ילדים ומרכז מסחרי
  • המיקום הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר בצור הדסה

תנאי הדיל

להצטרפות לפרויקט נדרש מינימום כ-500 אלף ש"ח הון עצמי התחלתי, הפרויקט מנוהל במסגרת עמותת בנייה של 42 משפחות, ליווי הפרויקט על ידי משרד עורכי דין וחברת הנדסה מהגדולים והמובילים בישראל. זמן כניסה משוער בעוד כ-22 חודשים. הפרויקט נמצא בעיצומו של בנייה לאחר קבלת היתר בנייה והתחלת הבנייה על ידי קבלן מבצע. המחיר היינו אומדן משוער הנקבע לפי שמאי הפרויקט ואושר על ידי הקבלן המבצע והבנק המלווה.

 דירות אחרונות במיקום הטוב ביותר צור הדסה!

הזדמנות מצוינת לרכישת דירה חדשה בפרויקט היוקרתי נופי צור הדסה: דירת גן 4 חדרים ענקית בגודל 105 מטר 85 עם גינה בגודל כ- 100 מטר + חניה מקורה ומחסן באומדן של 1.340.000 ש"ח בקו ראשון לנוף הדרומי המהמם של צור הדסה, הדירה נמצאת בבניינים של 4 קומות, 7 דירות בכל בניין הממוקם בקו ראשון לנוף שמורת טבע סנסן במיקום הטוב ביותר בצור הדסה. 

ביישוב צור הדסה ניתן למצוא את כל הפתרונות הנדרשים להורים ולילדים שהופכים את חווית המגורים ביישוב ליוצאת דופן: מועדון נוער, גני ילדים, מרכז למוסיקה, מועדון ותיקים, מרכז חוגים, חוות סוסים, מרפאה, תנועות נוער, בתי כנסת, ספרייה, סופר, פיצרייה, מרכז מסחרי, מגוון עשיר של חוגים לילדים, מרכז הספורט הקאנטרי קלאב החדש שנמצא כרגע בעיצומו של בנייה יכלול בריכת שחייה וחדר כושר מקומי. היישוב התפתח במהלך השנים האחרונות, ואוכלוסייתו מונה כ-7,500 תושבים. בישוב ישנם 4 בתי ספר יסודיים: שני בתי ספר ממלכתיים, בית ספר ממלכתי דתי ובי"ס אלטרנטיבי, בי"ס תיכון צומח- תיכון "אור",  12 גני ילדים.

סרטון של צור הדסה

הירשמו לקבלת עדכונים על הזדמנויות נדל"ן משתלמות