גרופהום מאפשר לך למכור הרבה דירות בחודש אחד, לקבל חשיפה ענקית בפלטפורמה חברתית חדשנית שתהפוך את הפרויקט שלך לשיחת היום. הפלטפורמה מאפשרת לך לבצע מכירה מוקדמת לקבוצת רוכשים חינם וללא עלויות מיותרות, אם במטרה להשיג מימון בנקאי או במטרה לקדם פרויקט קיים.

מה הרווח שלך כיזם או קבלן משיתוף פעולה עם גרופהום?

  • שיטת שיווק חדשנית ממוקדת ומהירה ללא תשלום מראש. (השירות ניתן חינם ליזמים/קבלנים)
  • התניית גובה ההנחה לקבוצת הרוכשים בפרויקט במינימום מצטרפים למימוש העסקה.
  • חשיפה אדירה לפרויקט בשיטת שיווק מהפכנית שעוברת מפה לאוזן (שיווק ויראלי).
  • גרופהום משדר אמינות ושקיפות בכל פרויקט, כל המידע שקוף ללקוח בדף הדיל.
  • פתרון שיווקי לטווח ארוך המבוסס על מאגר ביקושי הרוכשים של גרופהום ברחבי הארץ.

סוד ההצלחה של חברת הנדל"ן "תדהר" נחשף!

כששאלו את מנכ"ל חברת תדהר "גיל גבע" אחד המנהלים המבריקים ביותר בענף הנדל"ן הישראלי מה סוד ההצלחה של "תדהר" ואיך אתם מצליחים למכור דירות במחירים נמוכים משמעותית מהמתחרים שלכם? תשובתו של גבע: "תחשבי עלינו כעל מפעל", "את הקרקע אנחנו קונים במחיר השוק, אבל מכיוון שאנחנו גם היזם וגם הקבלן, אנחנו מסתכלים על הרווח פעם אחת במקום פעמיים, וזה כבר מקטין עלויות. במקביל, כשאתה מוכר דירות בכמות גדולה מראש, נחסכות עלויות רבות: אתה מקטין עלויות מימון, מקצר את משך הבנייה, עלויות תקורת האתר קטנות. בנוסף, כשמדובר בפרויקט גדול, עלויות התכנון, השיווק והמכירות קטנות. כל המרכיבים האלו ביחד מצמצמים עלויות ויוצרים ערך, וכשאתה נותן מראש את הערך הזה ללקוחות שלך, אתה כבר לא בלתי מושג. הם מגיעים לקנות ואחריהם באים עוד, כי נוצר אפקט של הצלחה". מקור הכתבה מאתר כלכליסט.

פרסום בגרופהום מתחייב לתוצאה, ומשלמים רק אם נמכר דירות בפרויקט!

פרסום בערוצים הישנים כמו: שלטי חוצות, עיתונים, רדיו וטלוויזיה, באף אחד מערוצים אלה לא תגייס לקוחות במהירות כמו בגרופהום. רק בגרופהום אין הוצאות מראש עבור הפרסום והתשלום עבור תוצאה בלבד, במילים אחרות לא מכרת דירות לא שילמת כסף! נסה לבקש מערוצי הפרסום הישנים שהתשלום יהיה רק לפי תוצאה כמו בגרופהום. לקוחות גרופהום מחפשים הזדמנויות נדל"ן, ברגע שהם נחשפים לפרויקט שלך, הם יספרו לכל מעגל החברים והמשפחה שלהם, זה ייצור באז שימשיך לעבוד גם לאחר שהדיל הסתיים ויגרום ללקוחות אחרים להגיע ולקנות דירה בפרויקט במחיר מלא.

גרופהום "פריסייל קבוצתי" פתרון מושלם לקבלנים ויזמים

גרופהום הוא כלי מצוין לביצוע "פריסייל קבוצתי" מכירה מוקדמת של כמות דירות לקבוצת רוכשים בטווח קצר ללא סיכון כספי או תשלום מראש, ומקטין את ההון עצמי שתצטרך מול הבנקים. כך גם תוכל למנף את ההון העצמי שלך לפרויקטים נוספים וגם תראה לבנק שאכן יש ביקוש לפרויקט. גרופהום מספק דרך מצוינת לחזק את אמון הבנק בך, וכלי מושלם לביצוע פריסייל כתנאי מקדים של הבנק לקבלת הליווי הפיננסי לפרויקט. כמו כן באמצעות כוח קבוצת הרוכשים של גרופהום תוכל לבצע מכירה קבוצתית לדירות האחרונות בפרויקט, או דיל קבוצתי ליצירת באז חברתי באמצע הפרויקט.

למה כדאי ליזמים וקבלנים לפרסם דיל קבוצתי בגרופהום

בשונה מפרסום על אוטובוסים ושלטי חוצות שלא מתחייבים לתוצאות ושצריך להוציא סכום כסף גדול מראש והסיכון כספי גבוה, הפרסום בגרופהום חינם וללא כל סיכון כספי כלל, התשלום עבור תוצאה בלבד, לא מכרת דירות לא שילמת כסף. אנחנו בגרופהום מרוויחים כשאתה מרוויח, הרווח שלנו הוא אחוז קטן של דמי הרשמה וארגון הקבוצה לפרויקט. במקום סתם לפרסם את הפרויקט ולחכות שיגיעו אנשים, פשוט נותנים הנחה משמעותית לקבוצה מוגבלת למספר דירות ולתקופה של חודש בלבד ואנחנו כבר נפרסם אותך חינם לחברי המועדון שלנו ונשיג לך את כמות הרוכשים שאתה צריך לפרויקט.

 גרופהום מניע את הצרכנים לפעולה והופך אותם למשווקי הפרויקט שלך

עם הנחה קבוצתית שאתה תפרסם בגרופהום לא תאמין כמה הצרכנים מוכנים להתאמץ על מנת לבצע את העסקה המשתלמת ביותר עבורם והכל בכדי שירגישו שלא יצאו "פראיירים". בגרופהום אתה גורם לצרכנים להיות "סוכני שיווק של הפרויקט" שהרי יש להם אינטרס ברור שהדיל יגיע למינימום קבוצת רוכשים הנדרשת בכדי שההנחה הקבוצתית תתממש ולכן הם יספר לחברים, לדודים, לסבא ולסבתא, ישתפו את הדיל בפייסבוק, בטוויטר, בגוגל, יפיצו במייל, ידברו עליך בשולחן השבת, ועוד.

גרופהום מאפשר לך לפרסם הנחה משמעותית שאתה לבד לא תוכל לפרסם

אם אתה באמצע שיווק הפרויקט או לקראת סוף הפרויקט לא תוכל לפרסם הנחה משמעותית לבד, שהרי כל אלה שכבר קנו דירות בפרויקט ירגישו "פראיירים" ויגיעו בטענות אליך שלא תוכל להתעלם מהם. ההנחה שאתה מפרסם בגרופהום מותנת רק במידה ויש כמות מינימאלית של קבוצת רוכשים, ולכן זו תהיה בעיה של הלקוח שלא הצטרף לקבוצת הרוכשים של גרופהום ולא הבעיה שלך, דבר זה נהוג ומקובל בכל התחומים בשוק הישראלי שיש מחיר לבודד ויש מחיר לסיטונאי (קבוצת הרוכשים של גרופהום).

הפלטפורמה השיווקית של גרופהום מבוססת על "כוח מכירה חברתי" המצליחה מאוד ברחבי העולם

בשונה מפרסום "Offline" על אוטובוסים ושלטי חוצות שהפרסום שם לא ממוקד והציבור למד להתעלם ממנו, גרופהום בונה קמפיין "Online" לכל פרויקט ממוקד לפי קהל היעד הרלוונטי ומשתמש בכוח השיווק של הרשתות החברתיות שהם הדרך היעילה ביותר היום בעידן האינטרנט להגיע ללקוחות הרלוונטיים עבור הפרויקט שלך, והשילוב בין קמפיין חברתי ממוקד ובין דיל אמיתי שאתה מעניק בהנחה קבוצתית יוצר "באז חברתי" שהופך את הפרויקט שלך לשיחת היום בעיר, וככל שההנחה גדולה יותר כך זה עובר מפה לאוזן מהר והרבה יותר, אפקט זה מכונה "שיווק ויראלי"

הצלחה שלך זה הצלחה שלנו - צור קשר!

לפרטים חייג: 072-2160400 | אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | כתובת: יד חרוצים 18 ירושלים

אין מאמרים בקטגוריה זאת. אם תתי קטגוריות מוצגות בעמוד זה, יתכן והן מכילות מאמרים.

הירשמו לקבלת עדכונים על הזדמנויות נדל"ן משתלמות

מכירה קבוצתית בגרופהום מספקת לך יתרונות שאין באף מקום אחר:

חיסכון בעלויות פרסום שיווק וריביות למימון הפרויקט

מכירת כמות דירות גדולה בחודש אחד במקום בשנתיים/שלוש

ביצוע "פריסייל קבוצתי" כתנאי מקדים של הבנק למימון הפרויקט

חסכון בהקמת משרד מכירות לפרויקט והוצאות נלוות

גרופהום מוריד את הסיכון שבפרויקט ומעלה את רווחיותו

שקט נפשי שחלק מהדירות נמכרות עוד לפני הביצוע

פתרון פרסומי שיווקי מונחה תוצאה לכמה פרויקטים במקביל 

שיווק מפה לאוזן שמעניק פרסום לחברתך בדרך האמינה ביותר

פתרון שיווקי לטווח ארוך המבוסס על מאגר הרוכשים של גרופהום

ללא סיכון עלויות פרסום כמו באוטובוסים/שלטי חוצות/עיתונים

פרסום הפרויקט לקהל יעד רחב ללא הגבלה למגזר מסוים

גרופהום פתרון שיווקי מושלם לפרויקטים חדשים שבו כולם מנצחים, החיסכון של הקבלן הוא החיסכון הישיר של הקבוצה. בשונה מפרסום על אוטובוסים ושלטי חוצות, גרופהום הוא פתרון WINWIN עבורך, רק שאתה מרוויח אנחנו מרוויחים ובמילים אחרות אם לא מכרנו דירות לא שילמת דמי ניהול פרסום ושיווק.