חברת גרופהום מתמחה בגיבוש וניהול קבוצות רכישה לקרקעות מדינה במכרזים של רשות מקרקעי ישראל וקרקעות פרטיות. החברה מציע הזדמנות לרכישת דירות חדשות עד 25% מתחת למחיר השוק במודל חדשני של יזמות נדלנית ישירה ללא פערי תיווך רווח יזמי, תוך חסכון בעלויות פרסום מימון ועלויות נלוות. בגרופהום מגבשים את קבוצת הצרכנים הסופית בפרויקט ובכך חוסכים את העלויות הנלוות לבנייה כאשר כל הדירות מכורות מראש. במודל העסקי של גרופהום הצרכן הופך ליזם בעצמו יחד עם יזמים קטנים נוספים החברים בקבוצה, הבונים את ביתם ללא פערי תיווך היזם ובליווי צמוד של צוות הניהול בגרופהום הכולל מספר חברות בנייה והנדסה מובילות בשוק הנדל"ן בעלות ניסיון רב בניהול פרויקטים בבנייה בכלל וקבוצות רכישה בפרט בהיקפים של אלפי יחידות דיור.

צפו בסרטון כיצד גרופהום עובד

הניהול

ארגון וניהול הקבוצה מתבצע על ידי חברת ההנדסה המובילה בישראל ניצן ענבר ניהול פרויקטים בע"מ בשיתוף חברת גרופהום יזמות בע"מ ובליווי מספר חברות המובילות בתחום הנדל"ן: משרד רואה חשבון שטיינמץ עמינח,  משרד עורכי הדין מהמובילים בישראל נשיץ ברנדס אמיר אמיר, ומשרד האדריכלים המוביל בישראל ציפור אדריכלים.

הבדיקה

כל פרויקט בחברת גרופהום נבחר בקפידה ולאחר בדיקות מעמיקות בכדי להבטיח ללקוחות החברה את כדאיות העסקה, עסקות לא משתלמות יורדות מהפרק ולא יוצגו כלל כאופציה. אנו בודקים עבור לקוחותינו את כל המאפיינים החשובים שצריך אודות העסקה וחושפים כבר בשלב מוקדם את כל השפנים מהכובע על מנת להבטיח ללקוחות החברה את העסקה המשתלמת ביותר שתחסוך מקסימום כסף ותבטיח רווח מקסימלי עבור ההשקעה. בדיקות כגון: אימות בעל הקרקע, זכויות הבנייה על הקרקע, בדיקה הנדסית, בדיקת התכנות כלכלית על ידי שמאי החברה, תוכנית עסקית, דוח אפס, חשיפה ומניעת סיכונים להפחתת ערך הנכס העתידי על פי התב"ע, וכו'.

הביטחון

כל פרויקט המוצג באתר החברה עובר בדיקות מקיפות הכוללות בדיקות הנדסיות על ידי מנהל הפרויקטים של החברה, בדיקת כדאיות כלכלית ותוכנית עסקית על ידי שמאי החברה המבטיח אומדן מדויק ככל הניתן לעלויות הדירה, וכן בדיקות יזמיות מקיפות על ידי מנכ"ל החברה ואישור הפרויקט לשיווק. בגרופהום לוקחים אחריות על הצלחת הפרויקט משלב איתור העסקה, גיבוש הקבוצה, ועד מסירת המפתח לדירה.

הקהילה

בגרופהום אנו לא מסתפקים רק בלחסוך כסף ללקוחות החברה באמצעות קבוצת רכישה, אלה אנו רואים בשיטת גרופהום הזדמנות ליצור קהילה איכותית של שכנים בעלי מכנה משותף, מקצוע משותף, תחומי עניין משותפים, משפחה, חברים, ועוד...