חברת גרופהום מתמחה בגיבוש וניהול קבוצות רכישה לקרקעות מדינה במכרזים של רשות מקרקעי ישראל וקרקעות פרטיות. החברה מציע הצטרפות להזדמנויות נדל"ן תוך חסכון ברווח היזמי ועלויות נלוות. בגרופהום מגבשים את קבוצת הצרכנים הסופית בפרויקט ובכך חוסכים את העלויות הנלוות לבנייה כאשר כל הדירות מכורות מראש. במודל גרופהום הצרכן הופך ליזם בעצמו יחד עם יזמים קטנים נוספים החברים בקבוצה, הבונים את ביתם ללא פערי תיווך היזם ובליווי צמוד של צוות ניהול מקצועי הנקבע לפרויקט הכולל מספר חברות המובילות בשוק הנדל"ן בעלות ניסיון רב בניהול פרויקטים בבנייה בכלל וקבוצות רכישה בפרט, החברות המלוות את הפרויקט יחד עם גרופהום נבחרות באמצעות נציגות הקבוצה ומלוות אותה עד מסירת הדירות לחברים בקבוצה.

הניהול

ניהול הקבוצה מתבצע על ידי חברת הנדסה מעשרת הגדולות בישראל יחד עם חברת גרופהום יזמות בע"מ.

הבדיקה

כל פרויקט בחברת גרופהום נבחר בקפידה ולאחר בדיקות מעמיקות בכדי להבטיח ללקוחות החברה את כדאיות העסקה, עסקות לא משתלמות יורדות מהפרק. אנו בודקים עבור לקוחותינו את כל המאפיינים החשובים שצריך אודות העסקה וחושפים כבר בשלב מוקדם את כל השפנים מהכובע על מנת להבטיח ללקוחות החברה את העסקה המשתלמת ביותר שתחסוך מקסימום כסף ותבטיח רווח מקסימלי עבור ההשקעה. בדיקות כגון: אימות בעל הקרקע, זכויות הבנייה על הקרקע, בדיקה הנדסית, בדיקה משפטית, בדיקת התכנות כלכלית על ידי שמאי חיצוני (דוח אפס), וכו'.

הביטחון

סוף מעשה במחשבה תחילה! בגרופהום, כל פרויקט נבחן בקפידה ועובר בדיקות מקיפות הכוללות: בדיקת כדאיות כלכלית ותוכנית עסקית על ידי שמאי מוסמך (דו"ח אפס), בדיקה אדריכלית, וכן בדיקות יזמיות מקיפות על מנת להבטיח את כדאיות העסקה למשקיעים. בגרופהום לוקחים אחריות על הצלחת הפרויקט משלב איתור העסקה, גיבוש וליווי הקבוצה עד מסירת המפתח לדירה. 

הירשמו לקבלת עדכונים על הזדמנויות נדל"ן משתלמות