מהי קבוצת משקיעים בנדל"ן? אנו מכירים סוגי השקעות שונים שמאפיינים אנשים וגורמים כאלו ואחרים. בכל הקשור לנדל"ן אפשר לראות כיצד קבוצות יכולות להתארגן להן ביחד וליהנות מהנחה מכובדת על דירה שאותם הם רוכשים למטרה של השכרה לאחרים. לא מדובר בקבוצת רכישה שקונה את הקרקע, בונה את הנכס וגרה בו, אלא בקבוצת אנשים שמעוניינים לרכוש נכס מניב, כלומר נכס להשקעה שיפיק להם תשואה שנתית ברמה של 4%-5% מדי שנה.

 לקבוצה כזו יכול להצטרף כל אדם שמעוניין באפיק השקעה בתחום הנדל"ן ומוותר על השקעות במניות או בסחר כלשהו. בהתאם לסכום שישקיע כל משקיע, כך יהיה חלקו בהשקעה וברווחים. ברחבי ישראל, ובעיקר במקומות שבהם קל יהיה להשכיר את הדירות בסכומים מצוינים, יש קבוצות משקיעים שבהם חברים אלו שהשקיעו לפחות 100,000 ש"ח אל מול אחרים שהשקיעו יותר, כשכוונת כולם היא להרוויח בין 20%-30% תוך פרק זמן מסוים על ההשקעה שלהם.

יתרונות העסקה והצורך בליווי מקצועי איכותי

נראה כי כבר כולנו יודעים שהשקעה בנדל"ן מציגה ביטחון רב מאחר וגם בתקופות קשות יחסית, הביקוש למגורים הוא חסין למדי. אלו שפועלים נכונה ומגבשים קבוצות משקיעים בנדל"ן רואים כיצד התנהלות נכונה יכולה להגדיל את הרווחים ולהציג השקעה נוחה לעתיד רחוק. לקיחת משכנתא בתנאים טובים למשל, תקטין הון עצמי להשקעה זו ותגדיל את התשואה עבור משקיע שנעזר במימון נכון ובכסף שאין הוא צריך לגייס בתנאים גרועים או להוציאו מכיסו.

זה המקום להבין כי ייעוץ מקצועי הוא דבר בעל ערך כלכלי רב לכל משקיע. גם אלו שכבר מכירים את הנושא יכולים לראות כיצד ליווי איכותי יהיה כזה שבו יוצגו למשקיע הסבר משפטי מפורט לגבי מהות העסקה, המשמעויות של ההיבט הכלכלי, טיב העסקה שמוצעת לו, מעבר על הליך הרכישה של נדל"ן מניב, רישום הרוכשים בצורה מוסדרת, הכנת הסכם שיתוף שידגיש את טיב היחסים בין כל חברי הקבוצה, ועוד. 

לא מעט הזדמנויות מחכות במקור מידע רציני ומעודכן 

החיפוש אחר הזדמנויות נדל"ן יכול להיות מאוד לא פשוט עבור מי שמנסה להסתמך על שמועות שעוברות מפה לאוזן. כיום יכול ליהנות המשקיע הממוצע מפרסומים רציניים לגבי עסקאות של קבוצות משקיעים איכותיות המייעדות לו תשואה מכובדת והנאה מעסקה מצוינת. מאחר ומציאת מידע רלוונטי לגבי עסקאות כאלה, והצגת אפשרויות השקעה עדכניות באזורים שונים, הם בעלי חשיבות רבה, הרי שיש לחפש אותן במקומות הנכונים.

בין לא מעט מקורות מידע שקיימים ברשת האינטרנט אפשר בהחלט לזהות את הרעננות והמקצועיות של אתר גרופהום. כאתר שמתהדר בהצגת מידע ממוקד בתחום הנדל"ן ובנתונים איכותיים למחפשי עסקאות שונות בשוק הנדל"ן, יכולים רבים ליהנות מאיתור קל ומדויק יותר של עסקאות משתלמות. כך, הן קבוצות רכישה, הן קבוצות קנייה וכמובן גם קבוצות משקיעים בנדל"ן, יכולות לברור בצורה רצינית יותר את היצע העסקאות ששוות בחינה מעמיקה לקראת השקעה כדאית. 

הירשמו לעדכונים על הזדמנויות נדל"ן משתלמות עד 25% פחות